بی مِهری، کفش ایرانی را از پای درآورد – شرکت حامیان میراث فرهنگی

خوشحالیم که برای خرید کفش فوتبال کودک خود، از برند ایرانی و تولید داخلی حمایت میکنید! چرا که در طور روز پا به علت پیادهروی ورم میکند و خرید کفش در صبح باعث انتخاب ناصحیح شما می گردد. در صورتی که اگر بدانند مصرف این نوع کفشها در بلند مدت آسیبهای جدی به آنها وارد میآورد هیچگاه پولی بابت خرید آنها نمیدهند. درسالهای اخیرباتوجه به پیشرفت درتکنولوژی تولید چرم وچرم مصنوعی ،رنگ های متنوعی به آنها داده وباعث رنگ بندی های جالبی درکفش هاشده اند. پاسخ به این سوال که کیفیت کفشهای ساخت ایران چگونه است بسیار کار راحتی است زیرا در ایران شرکتهای حرفهای تولید کفش وجود دارند که خرید کفش از آنها ارزش بالایی دارد. علاوه بر آن پیش از انکه کفشی برای او بخرید باید از سایز اصلی و فرم کلی پاهای کودک خود مطلع باشید تا هنگام پوشیدن کفش احساس راحتی داشته باشد.

دیگر برندی که از طراحی کفشهای راحتی استفاده میکند کفش مل اند موژ است. این فرم کفش استوک دار فوتبال برای کودکان ازاستوک های دیگر کارآمدتر و مناسب تر است. از کفش ملی دیروز و به عبارتی از آن کارخانه های بزرگ تنها نام و نشان فیل مغرور به جا مانده است. او درباره چرایی اطلاق این نام گفت: «فراموش نکنید که ۲۳ ساتراپ برای بار عام به تخت جمشید میآمدند که حک شده است. شعله جلیلی که در یکی از بزرگترین موزههای کفش دنیا در تورنتو کانادا با عنوان «باتا» (Bata Shoe Museum) با بیش از دو هزار جفت کفش در سه طبقه و همچنین موزه رومَنس در ۸۰۰ کیلومتری پاریس در فرانسه ـ با هدف احیای روستاهای گردشگری و همچنین شهرت کفش آن در فرانسه ـ، موزه کلارک در ۲۰۰ کیلومتری لندن در انگلیس ـ که آن هم روستایی کوچک است ـ و موزههای گاوچرانان و سرخپوستان آمریکا جلساتی داشته و پژوهشها و گنجینهاش شایسته توجه دانسته شده، نگران آن است که اگر برای برگزاری نمایشگاه در این موزهها، بلایی بر سر مجموعهاش بیاید، هیچ حمایت حقوقی ندارد.

آیا میدانید صنعت کفش ایران با 500 هزار نفر اشتغال و صادرات حدود 100 میلیون دلاری چه جایگاهی در جهان دارد؟ قیمت کفشهای پیادهروی اسکچرز از ۵۰۰ هزار تومان شروع میشود و همین طور بالا میرود. این برند از همان سالهای ابتدایی، کفشهای ایرانی خود را با قیمت کارخانه در تمامی فروشگاهها میفروخت. شرکت تنتاک به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندههای کفش ایرانی، توانسته است با در نظر گرفتن استانداردهای جهانی، اقدام به تولید کفشهای راحت و بادوام ایرانی کند. در بسياري از مناطق جهان، سرويس بهداشتي ضعيف است و بيماري گسترده است. از تعهدات روزانه خود ، گرفته تا رویکرد لباس پوشیدن ، همه چیز پس از اشغال مواضع گسترده ، مهم است. بیشتر بخوانید: بهترین کفش فوتبال مربوط به کدام برند است؟

انواع کفش های فوتبال ایرانی با بهترین کیفیت ها در بازار تولید شده و به فروش میرسند. در کفش های چرم، از شما دعوت می کنیم تا آنچه را که لازم است در نظر بگیرید در مورد کفش هایی که نشانگر شما هستند و آنچه که به بهترین وجه مناسب شما است. چرم های مصنوعی تولیدی قم، از مواد اولیه مرغوب و کاملا مصنوعی تولید شده و دارای پارچه های پشتی از جنس مواد PU می باشند.این مواد مقاومت چرم های مصنوعی را بیشتر کرده اند به گونه ای که چرم مصنوعی نسبت به چرم طبیعی، مقاومت بیشتری در برابر خراش های ایجاد شده داشته است. آرتمن امید دارد که موفقیتهای بیشتری را کسب کند. او به کفشهای گیاهی و جانوری رایج در ایران اشاره کرد و گفت: قدیمیترین کفش حصیری جهان ـ بهسبب ناقل و هادی گرما نبودن ـ که با ۵٠٠٠ سال قدمت در مصر رواج داشته را میتوان همین حالا در جنوب ایران پیدا کرد.