تولیدی بهترین کفش ایرانی ارزان قیمت برند رها – بازار خرید و فروش انواع کفش

جلیلی اعلام کرد: حسن کفش های ایرانی این است که علاوه بر رعایت اصول زیبایی شناسی، ارگونومی و آناتومی پا، کاربردی هم هستند. با وجود تنوع شگفتانگیز کفشهای تخت جمشید، اما متوجه شدم کاملترین کفش چرمی بهلحاظ شناخت قالب پا، کفش ایرانی است؛ کفشی که به شکل بوت یا نیمبوت است. در سال ۱۳۶۶ به تولید کفشهای ایرانی استوکدار که شباهت بسیاری به کفشهای ورزشی داشتند پرداخت و در سال ۱۳۶۷ نام شرکت شیما کفش به طور رسمی ثبت گردید. این مجموعه با همکاری برند های خارجی و شناخته شده جایگاه ویژه ای در اذهان مردم سراسر جهان به خود اختصاص داده است. برند چرم درسا به تولید محصولات فاخر و بسیار لوکس شناخته شده است که مخاطبان آن جز اقشار مرفه جامعه هستند. بر اساس بررسیهای میدانی، اشتغالزایی مستقیم و غیرمستقیم و مرتبط با زنجیره ارزش تولید و توزیع چرم طبیعی و مصنوعی، انواع کیف، کفش و صنایع وابسته معادل 500 هزار نفر است.

به رغم آنکه پدیده مد در لایه های مختلف زندگی ریشه دوانده، اما شاید دانستن این مطلب جالب باشد که امروز خانم ها بر اثر نوع مصرف خود کفش می خرند، یکی از دلایل این موضوع هم نوع زندگی و شاغل بودن اکثریت خانم هاست. همچنین ۶.۲ درصد کالاهای صادراتی این بخش به آذربایجان، ۲.۹ به ترکمنستان و ۲.۱ درصد به سوریه ارسال شده است. حالا تبریزیها تنها به این حرکت مهم اکتفا نکردهاند و در حال طراحی کنسرسیومی صادراتی هستند که بتوانند کفش مرغوب ایرانی را به کشورهای کنیا، امارات، ارمنستان و جمهوری آذربایجان صادر کنند. با شروع این حرکت تعدادی از بازاریها هم که کفش خارجی میفروختند، به ما پیوستند و با خارج کردن اجناس خارجی از مغازهشان تصمیم گرفتند تولید ایرانی را حمایت کنند. چرم جانتا در مقالات متنوع و جامع به بررسی برندهای چرمی در کشورهای فعال در این حوزه پرداخته است.

کفش را چه با چرم تولید کنیم چه با مصنوعی جات قطعا هوا از هیچ کدوم عبور نمی کند که باعث تعرق و ناراحتی پا می شود و از طرفی راحتی کفش رها را هم ندارند. همان طور که می دانید استفاده از کفش های مناسب در طول روز و در حین فعالیت های روزانه می تواند بر سلامت بسیار تاثیر داشته باشد. طی سال گذشته بالغ بر ۱۳۰۰ تن کفش از کشورهای چین، امارات، ترکیه، آلمان و ایتالیا وارد کشور شده است که ارزش واردات این بخش بالغ بر ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار بوده است. همچنین در ۱۰ سال گذشته بیشترین میزان واردات کفش از نظر واردات وزنی به ۱۳۸۶ مربوط میشود که در این سال بالغ بر ۵۲۵۰ تن کفش به ارزشی حدود ۱۸ میلیون دلار وارد کشور شده است.

البته در سال ۱۳۸۷ ارزش واردات این بخش به رقمی سه برابر سال ۱۳۸۶ رسیده و رکوردی بسیار بالا در سالهای گذشته بر جای گذاشته است. بدون ترديد بسیاری از آسيبهای ورزشي دشوار وقت گير و پر هزينه است و در بسیاری از موارد برگشت به سلامت كامل تحقق نمي يابد. در نوع گیاهی نیز از الیاف گیاهی مانند برگ درخت خرما، نخ و چوب استفاده میشده است. در سال گذشته بالغ بر ۵۵.۴ درصد از کفشهای ایرانی به مقصد عراق صادر شده و ۲۳.۴ درصد از آنها به افغانستان رفت. علاوه بر آن، بهترین کفش ها با بالاترین کیفیت در سرخابی شاپ موجود است تا شما از میان آنها به راحتی انتخاب کنید.