کفش تنتاک، کفش باکیفیت ایرانی – چطور

اعتماد و علاقه کارگران به شرکت تا جایی پیش رفت که در کارخانه، اعتصابی رخ نمیداد و همه کارمندان در تمامی سطوح با دل و جان برای پیشرفت کار میکردند. قرار گرفتن در جایگاه فعلی را مدیون همراهی تامین کنندگان ، مصرف کنندگان و تمامی همکارانی هستیم که در موقعیت های مختلف به ما یاری رسانده اند. برند مغان در حوزه ی تولید پوشاک، انواع کیف، کمربند و کفش با استفاده از مواد اولیه مرغوب و تولید خلاقانه فعالیت دارد. یک فعال حوزه کفش مشهد میگوید: هر کالای بی کیفیتی را به اسم کفش وارد کشور میکردند؛ کفشهای چینی یک هفته گارانتی ندارد اما هرکسی بخواهد تولید داخلی بخرد فروشنده موظف است کار را شش ماه گارانتی کند. او در این شرکت علاوه بر تعیین خطمشی برای تولید سایر شرکهای تولیدی، با ایجاد تبلیغات و پوسترهای خلاق توانست کمک شایانی به نفوذ و محبویت کفش ملی در اذهان مردم بکند.

همچین بیشتر تولیدکنندگان کفش در ایران حدود ۹۱ درصد در شهرهای قم، تهران، تبریز، خراسان رضوی و یزد مستقر هستند. آنها با هم به ایران و کشورهای همسایه سفر کرده اند تا ریشه و سنت این تمدن کهن را بهتر بشناسند. این مدل کفشها با توجه به جنس رویه و پاشنههای پهن و یک تکه مناسب برای افرادی است که مدت زمان طولانی سر پا میایستند و برای اجتناب از انواع دردهای کمر و پا به سراغ این مدل کفشها میروند. این برند نحوه ارائه و تولید محتوای باکیفیت جهت توسعه حضور فعال در فضای اینترنت را در دستور کار دارد.

توجه به کیفیت بالای چرم مصرفی و یراق آلات مورداستفاده و در نهایت محصولات از دستور کارهای مهم چرم کیهان بوده است. حتی معتقد است میتوان روستای هَجیج در استان کرمانشاه را بهعنوان موزه زنده گیوه ایرانی در نظر گرفت و به جهان معرفی کرد. برند تنتاک با در نظر گرفتن معیارهای تاثیرگذار در کیفیت کفشهای رسمی، کتونیهای پیاده روی و بوت، اقدام به استفاده از بهترین متریالهای موجود در صنعت تولید کفش کرده است تا شما بتوانید با اطمینان خاطر کفش دلخواه خود را از یک تولیدکننده ایرانی تهیه کنید. این کفشها نسبت به دیگر برندهای مشابه ایرانی کمی گرانتر هستند و قیمت آنها تا ۱۵۰ هزار تومان میرسد.

برندهای فوق به دلیل اهمیت توضیح داده شده است. چرمیران به عنوان تولید کننده محصولات چرمی دارای شعبات مختلف در شهرهای مشهد، تهران و اهواز می باشد. این برند با افزایش شعبات سعی در افزایش گستره ارائه محصولات با کیفیت چرمی به هموطنان نموده است. از ویژگی های منحصر به فرد محصولات «دست دوزبودن» آنها می باشد. نمایندگی پخش برای فروش این محصولات با دایر کردن شعبه های کوچک تر در داخل شهر میزان فروش خود را بالا می برند. کفش باید سبک باشد تا در زمان راه رفتن نیاز به فشار اضافی برای بلند کردن پاها نباشد. در این مواقع از سال کسانی که به کقش نیاز دارند می توانند با مراجعه کردن به مراکز فروش معتبر محصول مورد نظر را با قیمت مناسب به دست آورند. سپس از سال ۱۳۳۰ به تجارت، صادرات و واردات با محوریت واردات کفش به نمایندگی از شرکت باتا (شرکت کفشسازی واقع در چکسلواکی) و صادرات اقلامی مثل کتیرا و مواد روغنی مشغول شد.