گمرک چگونه کیفیت کفشها را خراب می کند؟

فعالیت این مجموعه از سال ۱۳۷۵ آغاز شده و تاکنون نیز از پیشروان در همراهی تکنولوژی، مد و کیفیت بوده است. مجموعه دیبا در ۲۴ سال فعالیت خود، با سازمان ها و ارگان های مختلفی همکاری داشته است. البته نکته قابل تاملی که از همان سال های آغازین در این برند و البته دو برند ملی و بلا هم دیده می شد، این بود که کفش ها با قیمت مصوب کارخانه در تمامی فروشگاه ها به فروش می رسید و این موضوع به منزله گامی بزرگ در جهت جهش از بازار سنتی آن زمان بود. با بزرگتر شدن کسبوکار، در نهایت ایروانی در سال ۱۳۴۷ قطعه زمینی در اسماعیل آباد (واقع در کیلومتر ۱۸ جاده قدیم کرج) خریداری کرد و تا سال ۱۳۴۹ پارک کارخانجات گروه صنعتی ملی در آنجا احداث شد.

گروه صنعتی کفش آفاق در سال 1371 تاسیس شد و در سال 1377 به بهره برداری و تولید انبوه رسید. تا به امروز همه ماشین آلات این کارخانه فروخته شده است و محل کارخانه ها (پارک صنعتی کفش ملی) به انباری تبدیل شده که بخشی از آن در اختیار شرکت خودروسازی سایپاست و بخش دیگر آن تبدیل به انبار کفش شده است. نوین چرم نیازهای طرفداران استایل های رسمی همچنین غیر رسمی و اسپرت را با گوناگونی طرح ها در کلکسیون های متعدد خود پوشش داده است. کهن چرم با تولید کیف های رسمی، ست های اداری، طرح های هخامنشی و سبکی کلاسیک شناخته شده است.

امروزه کفش های ورزشی خارجی با قیمت های مختلف در بازار ایران وارد می شوند که در صورت اصل بودن می توانند بهترین گزینه برای این افراد باشد. فروشگاه اینترنتی کوه سایت ارائه دهنده انواع مختلف وسایل کوهنوردی و کمپینگ، با کیفیت و قیمت مناسب است. مجموعه با طراحی و ارائه ی طیف وسیعی از انواع کیف، ست اداری، تنوع بالا در اکسسوری و هدایای چرمی مخاطبان خاص خود را شناسایی کرده است. بوت و نیم بوت نیز انواع مدل زیپ دار و بدون زیپ، بند دار و بدون بند و ساق بلند و ساق کوتاه دارد. از خصوصیات گیوه ایجاد تقارن است، بدان معنی که برای آن پای چپ و راست وجود دارد و هر لنگه را میتوان برای هر یک از پاها پوشید. نوین فرایند صادرات محصولاتش را به چندین کشور آغاز کرده که این امر نشان از علاقه به ایجاد چهره ی بین المللی برند دارد. چرم شیفر در حوزه ی صادرات موفق به دریافت لوح صادرکننده فعال کشور شد.

چرم شیفر در سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را در زمینه ی تولید محصولات چرمی آغاز کرد. بعدها با نام صنایع چرمی کیفیران فعالیت خود را ادامه داده و در حال حاضر با برند کهن چرم شناخته شده است. مجموعه در سال ۱۳۸۲ با انتخاب نام ” نوین چرم ” به عنوان برند خود فعالیت خود را ادامه داد. تغییر برند، حضور فعال در فضای اینترنت و تغییر رویه از فروش سازمانی به فروش مصرفی در چرم جانتا به این منجر شده است که به عنوان یک برند نوظهور در صنعت چرم شناخته شود. بعد از سابقه ی طولانی مدت در عرصه ی فروش سازمانی، فروش اینترنتی را نیز به حوزه ی فعالیت خود اضافه کرد. پشتیبانی از کف پا: کفش باید از هر جهت از پاها پشتیبانی کند، به ویژه در قسمت کفی که باید تراز با سطح زمین باشد. در حوزه صادرات نیز متاسفانه هر روز یک گام به عقب پیش می رویم.