گمرک چگونه کیفیت کفشها را خراب می کند؟

احساس راحتی: در هنگام استفاده از کفش باید در هر زمان احساس راحتی کنید، این موضوع به کیفیت، متریال و سایز کفش بستگی دارد. پیش از بستن بندها، پایتان را تا جایی که امکان دارد در داخل کفش به قسمت جلو برانید و پنجه پایتان را کاملاً در جلوی کفش قرار دهید در این هنگام باید به اندازه حداقل قطر یک انگشت، پاشنه با انتهای کفش فاصله داشته باشد. ممنون میشویم نظراتتان را در پایینتر با ما و دیگر خوانندگان این مطلب، در میان بگذارید. به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان،رییس اداره فرهنگی اجتماعی منطقه ۹ شهرداری اصفهان دراین رابطه گفت:نمایشگاه عرضه مستقیم انواع نوشتافزار، کفش، کیف و برخی از کالاهای اساسی از 20 شهریور به مدت 15 روز در بوستان مهر خیابان آتشگاه برپا شده است. محمدرحیم به توصیه پدرش که تحصیلاتی نداشت، در سال ۱۳۱۳ و بعد از اتمام دبستان برای یادگیری زبان انگلیسی به «کالج استوارت» یا همان دبیرستان ادب کنونی در اصفهان رفت.

به گزارش نیوز ۱۸، لویی چهاردهم، پادشاه فرانسه در اواخر قرن ۱۷، به «پادشاه پاشنه» معروف بود. به گزارش همشهریآنلاین به نقل از اکونومیست، کفش پاشنهبلند در اصل برای آقایان طراحی شده بود و هدفی فوقالعاده عملی داشت: به گفته الیزابت سملهک از موزه کفش باتا در تورنتو، سربازان اسبسوار ایرانی در قرن دهم این کفشها را میپوشیدند تا زمانی که پا در رکاب میایستند و با تیر و کمان دشمن را هدف میگیرند، پاشنه، تعادل آنها را حفظ کند و ثابت بمانند. بررسیهای آماری نشان میدهد که ظرفیت بسیار بالایی در اوراسیا برای کفش ایران وجود دارد و در آینده در صورتی که کفش نیز به لیست ۵۰۲ قلم کالایی که اتحادیه اقتصادی اوراسیا برای صادرات ایران ترجیحات تعرفهای، در نظر گرفته، اضافه شود، شاهد بهبود رقم صادرات کفش ایرانی خواهیم بود. از ۳‚۳ میلیارد دلار واردات انواع کفش در سال ۲۰۱۸ حدود 1.7 میلیارد دلار معادل ۵۱ درصد آن مربوط به کفشهای با رویه چرم طبیعی است و ۷۶۸ میلیون دلار کفشهای با رویه غیر چرمی و ۷۱۴ میلیون دلار کفشهای با رویه پارچهای است و بررسی ترکیب صادرات ایران نشان میدهد که حدود ۹۵ درصد صادرات مربوط به کفشهای غیر چرمی و پارچهای است و فقط کمتر از ۵ درصد آن کفشهای با رویه چرمی است.

اما در شرایطی که در سال ۱۳۸۵ حجم صادرات این بخش بالغ بر ۱۸ هزار تن و ارزش آن بیش از ۷۴ میلیون دلار بود، این رقم پس از گذشت ۱۰ سال به ۱۷.۸ هزار تن رسید که نسبت به سال ۸۵ از نظر حجمی کاهش داشته اما از نظر ارزش در این سالها بیش از ۲۴ میلیون دلار بر ارزش صادرات کفش ایرانی افزوده شده است. در این مطلب و با تکیه بر گفتوگوی سایت تعادل با علی لشگری، سهم صادرات کفش ایرانی به نقاط مختلف جهان طی سال 98 را بررسی میکنیم. برندهایی که با وجود رقابت میان شرکتهای مختلف ایرانی هر یک میکوشند، خدمات و محصولات متمایزتری به مشتریان هدیه کنند. این شرکت برای مردان و زنان کفشهای متنوعی را تولید میکند که میتوانند نیازهای آنها را به طور کامل برطرف کنند.

در آن زمان، زنان تمایل داشتند تا از عناصر مردانه در مد و ظاهر خود استفاده کنند به طور مثال موی کوتاه و استفاده از کلاه انتخابی شیک بین بانوان تلقی میشد، به همین دلیل استفاده از کفشهای پاشنه بلند به سرعت بین آنها رواج پیدا کرد؛ با این تفاوت که پاشنه کفش زنان نازکتر، بلندتر و تجملیتر طراحی میشد. در ادامه به بخشی از دردها و مشکلات و نکات جالب این صنعت که به طور مستقیم با قلب دوم انسان سرو کار دارد اشاره می کنیم. بعد از ۳۲ سال، از پرسنل ۱۰ هزار نفری کفش ملی تنها ۷۰۰ نفر باقیماندهاند که آنها هم در کفش گنجه و بخشهای بازرگانی مشغول به کار هستند. برای داشتن کفشهای خاص و بعضا عجیب این برند لازم است مبلغی بالای ۳۰۰ هزار تومان هزینه کنید. نیلوفر بورتولاتو طراح کفش ایرانی در ایتالیا – نیلوفر بورتولاتو طراح و بنیان گذار برند کفش “بوته آ منو” مارو با خود به کشور زیبای ایتالیا میبرد تا یک روز را با او و دنیای کفش سپری کنیم.