گمرک چگونه کیفیت کفشها را خراب می کند؟

خرید کفش اسپرت مردانه که در بازار توسط مردان صورت می گیرد میزان خرید کفش اسپرت توسط مردان در بازار بیشتر از بقیه قشر ها بوده است. الیاف در همه جای کفش به خوبی ساخته شده و رنگدانه ها به خوبی ماندگاری دارند. نسل جوان روستایی این کفش ها را کمتر می پوشند که جای تعجب است، چون این کفش ها و لباس های محلی بخشی از هویت آن هاست و ما داریم بسیار از فرهنگمان فاصله می گیریم. شروع فعالیت از سال ۱۳۳۹ تا کنون، جای تحسین دارد. پاندورا از سال ۱۳۷۵ در بازار چرم فعالیت دارد و سابقه صادرات به کشورهایی مانند: روسیه، اکراین، آلمان و… از این اغراق که بگذریم، پاندورا با طراحیهای متنوعی که برای کفشهایی با کفه طبی صورت داده، تا حد زیادی مفهوم سنتی این سبک از کفش را دگرگون کرده است. گاهیاوقات، ویزلند در خاص بودن، اغراق میکند. دیگر برندی که از طراحی کفشهای راحتی استفاده میکند کفش مل اند موژ است.

کیف و کفشهای پاتن چرم، طراحیهای زیبایی دارند ولی از نظر قیمت به مراتب به صرفهتر از سایر برندهایی هستند که نام برده شد. پاتن جنس خوبی دارد، طراحیهای کیف و کفش آن متنوع است اما برندی لوکس یا بسیار شیک نیست. برندهای ایرانی به دلیل جنس مرغوب و دوام بین آقایان از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. هم اکنون بوفالوسفید جز برندهای برتر محصولات چرمی در ایران شناخته شده است. محصولات این برند با قابلیت تخلیه هوای داخل کفش و جلوگیری از تعریق پا، ویژگی خاصی را ارائه میکنند که به ادعای خود برند در محصولات چرمی ایرانی دیگر بازار وجود ندارد. مدیران این مجموعه که جوایز متعددی را در حوزه کارآفرینی از آن خود کردهاند، فقط به تولید البسه، کیف و کفش چرمی بسنده نکردهاند. کفش پاشنهبلند در اصل برای آقایان طراحی شده بود؛ گرچه باور این موضوع سخت است، تا همین ده قرن قبل، این کفش مختص سربازان ایرانی بوده است.

یکی از ویژگیهای محمدرحیم ایروانی، نوآوریهای او در گسترش کسبوکار کفش ملی بوده است. یعنی از طرحها و مدلهایی استفاده میکند که شاید عموم مشتریان از آن استقبال نکنند اما طرحهای ساده و معمولی هم در میان تولیدات آن وجود دارد. برندهایی که با وجود رقابت میان شرکتهای مختلف ایرانی هر یک میکوشند، خدمات و محصولات متمایزتری به مشتریان هدیه کنند. پاندورا در چند سال اخیر با کمک تبلیغات گسترده و حضور پررنگ بهنوش بختیاری در فوتوشوتهایی متنوع و گاهی عجیب و غریب به مشتریان ایرانی بیشتر معرفی شده است. اگر شما تجربه استفاده از محصولات پاندورا را دارید، حتما در قسمت نظرات (پایین صفحه) درباره این ویژگی یعنی گردش هوا در کفش برایمان بگویید. شما از برندهایی که در این مقاله معرفی کردهایم خرید کردهاید؟ تصویر شخصیتهای مورد علاقه نسل جوان مثل جوکر، کریستوفر نولان در شوالیه تاریکی یا نقاشیهای ونگوگ روی محصولات این برند برای قشری از مشتریان به شدت جذاب شده است.

این است که صنعت کفش دیگر رونق گذشته را ندارد. هر روز ۳ تا ۴ جفت کفش تولید میشد؛ اما کفش که ماشینی شد صادرات رونق گرفت. پیشتر برای احیای کارخانهها پیشنهادهایی ارائه دادم، اما کسی نپذیرفت. وی گفت: اکنون فقط برای «کفشهای ایمنی» استاندارد اجباری در کشور تعریف شده و سایر انواع کفشها استاندارد اجباری یا اختیاری ندارند. وی تأکید کرد: مسئولان باید برای حمایت از تولید ملی با فکر و برنامه عمل کنند و از افرادی که در این زمینه تخصص دارند کمک بگیرند. باعث پوشیدن کفش طبی میشود و دوم اینکه طراحی کفشهای طبی نازیبا و به شدت ساده هستند و به همین خاطر این خود به غمی مضاعف برای صاحب بینوای کفش تبدیل میشود. به گزارش جی پلاس؛ محمد عرب وضعیت تولید کفش در سال جاری را بسیار خوب توصیف و اظهار کرد: با توجه به افزایش نرخ ارز مردم به خرید کفشهای ایرانی روی آوردهاند.