گمرک چگونه کیفیت کفشها را خراب می کند؟

برند معروف کفش ملی که روزگاری صادر کننده و تامین کننده بزرگترین کفش در دنیا بود، امروز از آن کارخانه های بزرگ تنها نام و نشان یک فیل به جا مانده است. تمامی ماشین آلات این کارخانه فروخته شد و پارک صنعتی کفش ایرانی ملی به انبار تبدیل شد. این دستهبندی به این شرح است: مشتریان کلاسیک، برنز، نقرهای و طلایی. از جمله خدماتی که به این مشتریان اعطا میشود باید به دریافت پیامک حراج، شرکت در قرعهکشیهای ماهانه برای دریافت جوایز، ارائه تخفیفات با درصدهای مختلف برای هر گروه از مشتریان و هدایایی در قالب بن خرید برای زمان تولد اشاره کرد.

نکته مهم اینجاست که صنعت کفش جز صنایعی محسوب می شود که بازار بسیار خوبی برای فروش دارد و می تواند بستر اشتغال هزاران نفر را در کشور ایجاد نماید. بهترین برند برندی در بازار خواهد بود که از کیفیت خوبی نیز برخوردار باشد چون مصرف کنندگان همیشه محصولات مورد نیاز خود را بر اساس کیفیت خریداری می نمایند. در بین انواع کفش مردانه آقایان این مدل از تنوع جنس و رنگ متنوعی برخوردار است. اگر عضو باشگاه مشتریان نوین چرم باشید، از خدماتی مانند اطلاع از تخفیفها، دریافت کاتالوگها و مدلهای تازه برند، دریافت کارت تخفیف بنا به میزان خرید خود و امکان حضور در فشنشوها و رویدادهای این برند برخوردار خواهید شد.

اما موضوع خرید کفش ورزشی خارجی و اصل چیزی است که افرادی که از بودجه مناسب برخوردارند و همچنین ظاهر و بروز بودن کفش از اهمیت بالایی برای آن ها برخوردار است متفاوت از دو نوع بالا می باشد. واقعیت این است که فعلاً ردیف تعرفه ۶۴ کفش در لیست ترجیحات تعرفهای وارد نشده و در حال حاضر بالا بودن تعرفه واردات کفش به این پنج کشور خود مانعی بزرگ برای کاهش سهم ما محسوب میشود. بنا به مبلغ خرید، شما در یکی از این گروهها قرار میگیرید. نگران نباشید که سرخابی شاپ برای پاسخ به سوالات شما همیشه پیش قدم میشود! اما اگر بودجهای نسبتا زیاد برای خرید محصولات چرمی کنار گذاشتهاید، در زمانهایی که چرم مشهد، حراج فصلی و مناسبتی دارد، خریدتان به صرفهتر خواهد شد. حیاتی با نشان دادن دو نمونه از کالاهی وارداتی که در اثر ماندن زیاد در گمرک خراب شده بود، گفت: بدون مواد اولیه با کیفیت نمی توان با برنده ای معروف رقابت کرد زیرا برای دستیابی به محصول نهایی خوب احتیاج به مواد اولیه خوب داریم که بخشی از این مواد توسط پتروشیمیهای داخلی تولید میشود اما بخشی را باید از محل واردات تامین کرد.

ارزان بودن این ورزش نیز به این دلیل است که برای شروع راه رفتن نیازی به ترتیب خاصی ندارید و فقط با تهیه کفش پیاده روی و پوشیدن لباس مناسب می توانید از پیاده روی خود لذت ببرید. ظاهر این کفش اغلب دارای گلدوزیهای ظریف و نخهای ابریشمی رنگی و گلابتون همراه با چرم بسیار با کیفیت تزیین میشود. این شرکت دارای طیف وسیعی از محصولات که شامل انواع کیف، ساک و انواع کفش های اسپرت و کلاسیک است. بهترین کفش های ایرانی دارای چه ویژگی هایی می باشند؟ من یک جفت کفش پاشنه بلند مربوط به آن موقع دارم که کفش راحتی نیست و در هر صورت پنجه پای خانمی که این کفش را می پوشد بیرون می ماند، این برداشت را کردم که شاید مثل کفش های چینی که کوچک هستند تا زن ها را مجبور نمایند با متانت و وقار راه بروند این کفش ها هم به همین دلیل کوچک هستند، یک جفت کفش دیگر هم دارم که پاشنه آن برعکس است و به جای اینکه از زیر کفش به بیرون باشد به سمت داخل آن است.