10 برند ایرانی در صنعت کفش را بشناسیم

حتی در شلوغیهای سال ۵۷ نیز کفش ملی یکی از معدود کارخانههایی بود که اعتراض و شلوغی را به خود ندید. کفش مشکی مردانه یکی از بیحاشیهترین و سادهترین انتخابها برای انواع استایل آقایان است. وی یادآور شد: با وجود اینکه در حوزه صادرات کفش فعال بودهایم اما تاکنون هیچ حمایتی از جانب مسئولان ندیدیم و در مقابل همیشه از ابزارهای فشار علیه تولیدکننده داخلی استفاده شده است. در این واحدهای تولیدی تمامی ابزار ورزشی از جمله لباس ورزشی، کیف و ساک کوهنوردی و همچنین شیک ترین کفش اسپرت به مشتریان عرضه می شود از آن جایی که این نوع واحدهای تولیدی در حکم نماینده اختصاصی فروش مارک های خاصی می باشد می توان اطمینان داشت تمامی مدلهای کفش در این مراکز از بالاترین استاندارد برخوردارند و می توان با خیالی آسوده برای خرید هر تعداد جفت کفشای این مراکز هزینه پرداخت کرد .

برای اطمینان از راحتی، در فروشگاه چند قدم راه بروید. دلیل استفاده از این کفش، راحتی در راه رفتن و پوشیدن و درآوردن آسان آن بوده است. در طراحی کفش های این برند از الگوی هندسی معماری فارسی الهام گرفته شده است. این در شرایطی است که بقیه اقوام تنها از یک تخته چرم با چند بند روی آن استفاده میکردند. به ویژه به دلیل قوسی بالا آماده در جلوی انگشتان و آویزان بودن یک منگوله به نوکش، زیبایی و منحصر به فرد بودن این پاپوش را دو چندان کرده است. وقتي اين اتفاق روي انگشتان پا يا بين آن رخ ميدهد، سلولهاي پوستي برجستگيهايي به نام ميخچه ايجاد ميکنند. نداشتن کفش مناسب در طولاني مدت ميتواند باعث فرو ريختن قوس پا و باعث درد جدي در مفصل شود.

راه رفتن با گیوه متناسب با شکل و مورفولوژی پاها از سینه پا تا کف پا است. او درباره چرایی اطلاق این نام گفت: «فراموش نکنید که ۲۳ ساتراپ برای بار عام به تخت جمشید میآمدند که حک شده است. در سال ۱۳۹۱ عنوان برند”درسا، چرم و لوکس” را به نام خود ثبت کرد. بله درست متوجه شدید شما برترین برند کفش چرم را پیدا کردهاید حال با خیال راحت مدل دلخواه خود را انتخاب کنید و سفارش را ثبت کنید. ظاهر این کفش اغلب دارای گلدوزیهای ظریف و نخهای ابریشمی رنگی و گلابتون همراه با چرم بسیار با کیفیت تزیین میشود. تولیدکننده داخلی با بیان این که رشد 42 درصدی صادرات را در سال 97 تجربه کردهاند، گفت: با وجود اینکه اجناسمان از کالاهای ترکیهای گرانتر است ولی مردم کشورهایی همچون عراق به دلیل کیفیت بالای کفشهای ایرانی از آن استقبال ویژهای میکنند.

بهترین برند برندی در بازار خواهد بود که از کیفیت خوبی نیز برخوردار باشد چون مصرف کنندگان همیشه محصولات مورد نیاز خود را بر اساس کیفیت خریداری می نمایند. گیوه نوعی کفش نرم، سبک، قابل تنفس، راحت، بادوام و دست بافت است که در بسیاری از مناطق ایران به ویژه در مناطق روستایی و کوهستانی استان غربی کرمانشاه متداول است. جالب است بدانید که صادرات یک جفت کفش چرمی مساوی با یک پیت روغن است. تا محصول را با قیمت ارزان به دست اورند. کتانی از نمونه پاپوشهایی است که متقاضیان آن حاضرند برای خرید این کالا هزینههای سنگینی را متحمل شوند، اما در این میان برخی کتانیهای تولید داخل به اسم برند خارجی به چندین برابر قیمت به فروش میرسند.